• @navn
     
    Bevæg og bevar dig.
    Start: 31.01.17
    tirsdag 09:15
    Karin Madsen
    Bjerringbro, Bjerringbro Idrætspark
  • @navn
     
    Morgen motion for seniorer
    Start: 31.01.17
    tirsdag 08:00
    Karin Madsen
    Bjerringbro, Bjerringbro Idrætspark
  • @navn
     
    Anti- stress og afspænding
    Start: 30.01.17
    mandag 18:30
    Karin Madsen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 04.05.17
    torsdag 18:00
    Anita Mogensen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 26.01.17
    torsdag 18:00
    Anita Mogensen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
  • @navn
     
    Yoga retreat på Sostrup Slot og Kloster
    Start: 22.06.17
    torsdag 13:00
    Rie Skov
    Grenaa, Sostrup Slot og Kloster
  • @navn
     
    Design dit eget trekantede sjal
    Start: 08.03.17
    onsdag 18:30
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Mindfulness 8-ugers kursus
    Start: 01.02.17
    onsdag 19:00
    Jakob Koch Grum
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Rundt og rundt og rundt.........
    Start: 20.02.17
    mandag 18:30
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Sidstehjælp
    Start: 07.02.17
    tirsdag 17:30
    Helle Thorsted
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Strik med to farver
    Start: 20.03.17
    mandag 18:30
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Maleri - billedgennemgang og malearbejde
    Start: 06.05.17
    lørdag 09:00
    Rigmor Bak Frederiksen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Blid Yoga i Kjellerup
    Start: 24.04.17
    mandag 11:00
    Aase Dam Hellerup
    Kjellerup, Arena Midt
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 23.02.17
    torsdag 09:30
    Maria Stefanska
    Kjellerup, Kjellerup Bibliotek
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 20.04.17
    torsdag 09:30
    Maria Stefanska
    Kjellerup, Kjellerup Bibliotek
  • @navn
     
    Førstehjælp til motionister
    Start: 01.03.17
    onsdag 17:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Kjellerup, Kjellerup Bibliotek
  • @navn
     
    Lær at lave en fotobog
    Start: 02.03.17
    torsdag 17:00
    Dirch Lind
    Kjellerup, Kjellerup Bibliotek
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    Start: 08.05.17
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    Start: 25.01.17
    onsdag 19:00
    Ulrik Bach Andersen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Re-design
    Start: 22.02.17
    onsdag 18:30
    Bente Bo Jensen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Beskæring
    Start: 19.03.17
    søndag 10:00
    Carsten Juul Kristensen
    Kjellerup, Kongemosegaarden
  • @navn
     
    Skulptur med motorsav
    Start: 08.04.17
    lørdag 09:00
    Niels Ejnar Petersen
    Langå, Laurbjerg Gl. Sportsplads
  • @navn
     
    Raku-keramik
    Start: 22.04.17
    lørdag 09:00
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Raku-keramik
    Start: 25.04.17
    tirsdag 19:00
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Det spanske køkken
    Start: 15.02.17
    onsdag 17:30
    Troels Pedersen
    Løgstrup, Hjarbæk Kro
  • @navn
     
    Fisk og skaldyr
    Start: 28.02.17
    tirsdag 17:30
    Troels Pedersen
    Løgstrup, Hjarbæk Kro
  • @navn
     
    Gourmet aften på Hjarbæk Kro
    Start: 08.02.17
    onsdag 17:30
    Troels Pedersen
    Løgstrup, Hjarbæk Kro
  • @navn
     
    Røde bøffer og mandehørm
    Start: 21.02.17
    tirsdag 17:30
    Troels Pedersen
    Løgstrup, Hjarbæk Kro
  • @navn
     
    Abstrakt maleri - ugekursus
    Start: 12.06.17
    mandag 10:00
    Leila Andersen
    Løgstrup, Leila Andersens Værksted
  • @navn
     
    Vildt maleri på stort lærred
    Start: 25.03.17
    lørdag 09:00
    Leila Andersen
    Løgstrup, Leila Andersens Værksted
  • @navn
     
    Babyrytmik - musik for de mindste (5-14 mdr)
    Start: 07.03.17
    tirsdag 10:00
    Henriette Kjær
    Møldrup, Plejecenter Toftegården - Sundhedssatelitten
  • @navn
     
    Babyrytmik - musik for de mindste (5-14 mdr)
    Start: 25.04.17
    tirsdag 10:00
    Henriette Kjær
    Møldrup, Plejecenter Toftegården - Sundhedssatelitten
  • @navn
     
    Stenhugning
    Start: 06.05.17
    lørdag 09:30
    Sven Beyer Andersen
    Silkeborg, Beyers Atelier
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 31.01.17
    tirsdag 09:30
    Karen Margrethe Vestergaard
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Mindfulness week-end
    Start: 18.03.17
    lørdag 10:00
    Jakob Koch Grum
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Sidstehjælp
    Start: 21.02.17
    tirsdag 17:30
    Helle Thorsted
    Silkeborg, Medborgerhuset
  • @navn
     
    Pølsemageri
    Start: 08.03.17
    onsdag 18:00
    Tommy Faartoft Nørgaard
    Silkeborg, Tommys Kødsalg
  • @navn
     
    Salte- og røgekursus
    Start: 22.02.17
    onsdag 18:00
    Tommy Faartoft Nørgaard
    Silkeborg, Tommys Kødsalg
  • @navn
     
    Bag det gode brød
    Start: 23.02.17
    torsdag 17:00
    Britt Brøchner-Nielsen
    Skive, Søndergaard-Vroue Gårdbutik
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 20.04.17
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga for unge 12 - 16 år
    Start: 11.02.17
    lørdag 10:00
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga for unge 12 - 16 år
    Start: 22.04.17
    lørdag 10:00
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga for unge 12 - 16 år
    Start: 11.03.17
    lørdag 10:00
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga weekend på Sandbjerg Gods
    Start: 25.03.17
    lørdag 10:00
    Rie Skov
    Sønderborg, Sandbjerg Gods
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Forår og påske
    Start: 29.03.17
    onsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Lær at binde en buket i et anderledes stativ
    Start: 08.03.17
    onsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 06.05.17
    lørdag 10:00
    Gunhild Velling
    Thorsø, Gunhild Velling
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 21.05.17
    søndag 10:00
    Gunhild Velling
    Thorsø, Gunhild Velling
  • @navn
     
    Patchwork
    Start: 26.01.17
    torsdag 19:00
    Britta Karna Nielsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Fold dit eget julepynt
    Start: 05.11.17
    søndag 09:00
    Katharina Andrea Voetmand
    Tjele, Creative Papir
  • @navn
     
    Stenhugning
    Start: 22.04.17
    lørdag 09:00
    Johan Kallmayer
    Ulstrup, Juellund v/Kurt Kristiansen
  • @navn
     
    Glaskunst
    Start: 11.02.17
    lørdag 10:00
    Heidi Kjær
    Ulstrup, Kjær Design
  • @navn
     
    Glaskunst
    Start: 04.03.17
    lørdag 10:00
    Heidi Kjær
    Ulstrup, Kjær Design
  • @navn
     
    Førstehjælp til baby
    Start: 07.03.17
    tirsdag 09:30
    Dirch Lind
    Ulstrup, Ulstrup Skole
  • @navn
     
    Glaskursus
    Start: 04.02.17
    lørdag 09:30
    Anne Bredsgaard
    Viborg, Anne Bredsgaards Glasværksted
  • @navn
     
    Glaskursus
    Start: 08.03.17
    onsdag 18:30
    Anne Bredsgaard
    Viborg, Anne Bredsgaards Glasværksted
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    Start: 25.04.17
    tirsdag 15:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    Start: 24.04.17
    mandag 16:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    Start: 26.04.17
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    Start: 25.04.17
    tirsdag 15:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 25.04.17
    tirsdag 16:15
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 16:30
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 18:00
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 20:15
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 19:30
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 18:45
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 24.04.17
    mandag 17:15
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 01.02.17
    onsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 31.01.17
    tirsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 24.04.17
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 30.01.17
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Arabisk for begyndere og let øvede
    Start: 26.01.17
    torsdag 17:00
    Nanna Knarborg Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Astrologi - vær din egen coach - del 1
    Start: 04.03.17
    lørdag 09:00
    Kaj Larsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Astrologi - vær din egen coach - del 2
    Start: 01.04.17
    lørdag 09:00
    Kaj Larsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Baby yoga
    Start: 23.02.17
    torsdag 11:00
    Maria Stefanska
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Baby yoga
    Start: 20.04.17
    torsdag 11:00
    Maria Stefanska
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 13.03.17
    mandag 09:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved bevægelse
    Start: 27.01.17
    fredag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved bevægelse
    Start: 27.01.17
    fredag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bækkenbunds træning
    Start: 03.05.17
    onsdag 19:00
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bækkenbunds træning
    Start: 15.03.17
    onsdag 19:00
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 09.03.17
    torsdag 09:30
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 27.04.17
    torsdag 09:30
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk begyndere 1
    Start: 25.01.17
    onsdag 11:15
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 1
    Start: 25.01.17
    onsdag 13:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    Start: 25.01.17
    onsdag 15:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fra idé til færdig produkt - med et twist
    Start: 04.03.17
    lørdag 10:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 1
    Start: 01.02.17
    onsdag 17:45
    Martin Bruun Møller
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 1
    Start: 26.01.17
    torsdag 17:30
    Maj Hjerrild Jensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk konversation
    Start: 31.01.17
    tirsdag 18:00
    Martin Bruun Møller
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 28.01.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 25.02.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 25.03.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 29.04.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 03.06.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 24.06.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 18.03.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Førstehjælp til baby
    Start: 23.02.17
    torsdag 09:30
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Grammatik
    Start: 01.02.17
    onsdag 20:00
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Grundkursus i strik for letøvede
    Start: 08.02.17
    onsdag 17:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Grundkursus i strik for letøvede
    Start: 15.03.17
    onsdag 17:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    Start: 25.01.17
    onsdag 17:00
    Ulrik Bach Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Haveplanlægning
    Start: 22.02.17
    onsdag 16:30
    Lone Thastum Skjødt
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hjerte-træning
    Start: 20.04.17
    torsdag 11:00
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hæklekursus - 1 dag
    Start: 04.03.17
    lørdag 10:00
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for begyndere og let øvede
    Start: 08.03.17
    onsdag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPad for begyndere
    Start: 31.01.17
    tirsdag 09:30
    Pia Vesterager
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPad for fortsættere
    Start: 31.01.17
    tirsdag 12:30
    Pia Vesterager
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPhone for begyndere
    Start: 31.01.17
    tirsdag 16:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    Start: 30.01.17
    mandag 16:30
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 2
    Start: 30.01.17
    mandag 18:30
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk fortsættere 2
    Start: 01.02.17
    onsdag 18:15
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk konversation
    Start: 01.02.17
    onsdag 16:30
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 18.04.17
    tirsdag 17:30
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    KOL-træning
    Start: 20.04.17
    torsdag 13:00
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Konflikthåndtering for forældre
    Start: 02.03.17
    torsdag 19:00
    Anne-Mette Sohn Jensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Lav din egen hjemmeside
    Start: 31.01.17
    tirsdag 19:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Livshistorie
    Start: 01.02.17
    onsdag 16:00
    Anne Molin
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Lær at lave en fotobog
    Start: 27.02.17
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    MediYoga for begyndere og let øvede
    Start: 30.01.17
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    MediYoga for begyndere og let øvede
    Start: 24.04.17
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 26.01.17
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 20.04.17
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga - blid
    Start: 26.01.17
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga - blid
    Start: 20.04.17
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    Start: 20.04.17
    torsdag 18:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for øvede
    Start: 23.02.17
    torsdag 20:15
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 20.02.17
    mandag 17:30
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for øvede
    Start: 20.02.17
    mandag 18:45
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 23.02.17
    torsdag 09:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Qigong og sensitivitet
    Start: 01.03.17
    onsdag 16:45
    Jonnah M. A. Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Regneark, grundlæggende (Excel)
    Start: 13.03.17
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryg/nakke/skulder træning
    Start: 25.04.17
    tirsdag 19:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    Start: 25.04.17
    tirsdag 17:45
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Rytter yoga
    Start: 26.01.17
    torsdag 19:00
    Maj-Britt Mikkelsen Carter
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Rytter yoga
    Start: 26.01.17
    torsdag 17:15
    Maj-Britt Mikkelsen Carter
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Sangeftermiddag med Anders Hjorth Nielsen
    Start: 05.03.17
    søndag 14:00
    Anders Hjorth Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Sidstehjælp
    Start: 30.01.17
    mandag 09:00
    Helle Thorsted
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Sidstehjælp
    Start: 15.02.17
    onsdag 17:30
    Helle Thorsted
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Slægtsforskning for begyndere
    Start: 26.01.17
    torsdag 09:30
    Ragna Kolind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    Start: 31.01.17
    tirsdag 18:15
    Margit Simonsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk mellemniveau 2
    Start: 26.01.17
    torsdag 17:00
    Margarita Ortega
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Sy dit eget undertøj
    Start: 08.04.17
    lørdag 09:00
    Lis Lundholm
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tao Qigong Workshop
    Start: 28.04.17
    fredag 15:30
    Jonnah M. A. Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tegn dit kæledyr - workshop for børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 13.02.17
    mandag 10:00
    Elly Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tegn dit kæledyr - workshop for børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 13.02.17
    mandag 13:00
    Elly Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Vedligehold din PC
    Start: 20.02.17
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Weekend med klassisk tegning
    Start: 22.04.17
    lørdag 10:00
    Elly Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - tilpasning og nye muligheder
    Start: 08.02.17
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - tilpasning og nye muligheder
    Start: 08.03.17
    onsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin Yoga
    Start: 25.01.17
    onsdag 18:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin Yoga
    Start: 19.04.17
    onsdag 18:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga - efterfødsel
    Start: 13.03.17
    mandag 10:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 27.01.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 24.02.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 31.03.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 28.04.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 19.05.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 25.01.17
    onsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 24.04.17
    mandag 16:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 24.04.17
    mandag 18:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 19.04.17
    onsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 27.01.17
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 27.01.17
    fredag 10:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 17.03.17
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 17.03.17
    fredag 10:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 26.01.17
    torsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 20.04.17
    torsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 26.01.17
    torsdag 15:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 20.04.17
    torsdag 15:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    Start: 18.04.17
    tirsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    Start: 19.04.17
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    Start: 19.04.17
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    Start: 25.01.17
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    Start: 25.01.17
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 25.01.17
    onsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 25.01.17
    onsdag 19:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 19.04.17
    onsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 19.04.17
    onsdag 19:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 18.04.17
    tirsdag 17:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Mindfulness week-end
    Start: 25.02.17
    lørdag 10:00
    Jakob Koch Grum
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga 60+
    Start: 20.04.17
    torsdag 08:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga 60+
    Start: 26.01.17
    torsdag 08:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga for gravide
    Start: 21.03.17
    tirsdag 19:15
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga for gravide
    Start: 16.05.17
    tirsdag 19:15
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    Start: 26.01.17
    torsdag 10:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    Start: 20.04.17
    torsdag 10:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Fugle i dansk natur og kultur
    Start: 01.04.17
    lørdag 09:00
    Jens Frydendal
    Viborg, Naturskolen ved Hald
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 28.03.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 04.04.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Cupcakes
    Start: 02.05.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Cupcakes - forældre/barn
    Start: 04.03.17
    lørdag 10:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne Køkken - Arabiske retter
    Start: 20.03.17
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - Mediterrane retter
    Start: 27.02.17
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 14.03.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 25.04.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 16.05.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Kagekursus
    Start: 28.02.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Rigtige mænd laver mad!
    Start: 30.01.17
    mandag 18:00
    Stephan Hald Poulsen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    Start: 08.02.17
    onsdag 10:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    Start: 08.02.17
    onsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Selvudviklingsgruppe
    Start: 09.02.17
    torsdag 10:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Beskæring
    Start: 18.03.17
    lørdag 10:00
    Carsten Juul Kristensen
    Viborg, Subæk Mølle
  • @navn
     
    Podning af frugttræer
    Start: 08.04.17
    lørdag 10:00
    Carsten Juul Kristensen
    Viborg, Subæk Mølle
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    Start: 24.04.17
    mandag 16:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    Start: 25.04.17
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Sundere hverdag
    Start: 08.03.17
    onsdag 17:00
    Anna Kristina Møller
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 03.05.17
    onsdag 16:30
    Brian Plougmann Jensen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 25.01.17
    onsdag 16:30
    Brian Plougmann Jensen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Lørdags-akvarel
    Start: 18.03.17
    lørdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og farvelære
    Start: 11.03.17
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og farvelære - fortsættere
    Start: 01.04.17
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Portrætmaleri - akryl
    Start: 21.04.17
    fredag 18:00
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Sommer akvarel
    Start: 26.06.17
    mandag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 19.05.17
    fredag 15:00
    Marianne Krarup Møller
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 05.05.17
    fredag 15:00
    Marianne Krarup Møller
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Bliv din egen bogtrykker
    Start: 21.02.17
    tirsdag 19:00
    Egon Julian Christensen og Bent Menander
    Viborg, Vingaards Officin - Bogtrykmuseet Viborg
 

Er startet

  • @navn
     
    Jagt-tegn
    onsdag 18:30
    Bo Hansen
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    mandag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    onsdag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    tirsdag 18:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 14:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 16:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 09:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Klaver
    tirsdag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Hammel, Søndervangsskolen
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    tirsdag 15:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, AL-Huset Kjellerup
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, Arena Midt
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    mandag 19:00
    Knud-Erik Jensen
    Møldrup, Møldrup Skole
  • @navn
     
    Møbelpolstring
    lørdag 09:00
    Marie Konradi
    Silkeborg, Balleskolen
  • @navn
     
    Morgen-motion
    mandag 09:00
    Vibeke Møller
    Skals, Skals Hallen
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    mandag 19:00
    Aksel Hegelund Kær
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Patchwork
    torsdag 19:00
    Britta Karna Nielsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Patchwork
    torsdag 16:00
    Britta Karna Nielsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    tirsdag 15:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    mandag 16:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    tirsdag 15:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    tirsdag 16:15
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 19:30
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 16:30
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 20:15
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 17:15
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:00
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:45
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    TABLEAU - en lille samling
    onsdag 19:00
    Helle Bovbjerg
    Viborg, Helle Bovbjergs Værksted
  • @navn
     
    Babyrytmik
    mandag 09:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    mandag 19:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    torsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    tirsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    onsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    tirsdag 09:30
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    tirsdag 11:00
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved bevægelse
    mandag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved bevægelse
    mandag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 17:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 18:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    torsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    torsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    fredag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Det lille tekstil-værksted
    mandag 13:30
    Ketti Koue Månsson Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    torsdag 09:30
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 16:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 1
    tirsdag 17:00
    Heidi Diane Gydesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Få styr på dine billeder
    onsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Google - Gmail, Drev, Docs og Fotos
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede
    tirsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT for ordblinde - Viborg
    torsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT og dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    tirsdag 17:30
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    torsdag 18:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 16:30
    Susanne Engbirk Grud
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 17:35
    Susanne Engbirk Grud
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryg/nakke/skulder træning
    tirsdag 19:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    tirsdag 17:45
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Smartphone/Tablet - android
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 2
    tirsdag 16:30
    Margit Simonsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Syning og design
    tirsdag 19:00
    Marianne Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Så syng da
    mandag 16:00
    Anna-Grethe Overgaard Mikkelsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk mellemniveau 3
    mandag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - tilpasning og nye muligheder
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga - efterfødsel
    mandag 10:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hensyntagende pilates
    mandag 13:30
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 16:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 18:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    tirsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    tirsdag 17:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Pilates 50+
    mandag 14:40
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga for gravide
    tirsdag 19:15
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Daglig madlavning for mænd
    onsdag 17:30
    Lisbeth Christiansen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    mandag 16:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion for mænd
    mandag 16:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd - seniorer
    mandag 14:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    tirsdag 09:30
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Zumba for pluspiger
    tirsdag 17:45
    Lis Pedersen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Maleri og komposition
    onsdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Tegning og akvarel
    torsdag 10:00
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal