• @navn
     
    Adventskranse
    Start: 29.11.17
    onsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 30.10.17
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 30.10.17
    mandag 09:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Adventskanse og kalenderdekorationer
    Start: 28.11.17
    tirsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Julebinderi
    Start: 14.11.17
    tirsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Juledekorationer og julebuketter m.v.
    Start: 05.12.17
    tirsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 02.12.17
    lørdag 13:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 07.12.17
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 30.11.17
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 12.12.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Skals, Skals Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 09.12.17
    lørdag 13:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Design dit eget trekantede sjal
    Start: 25.11.17
    lørdag 10:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - arabiske retter
    Start: 06.11.17
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - jul i grønt
    Start: 20.11.17
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - Meditirrane retter
    Start: 30.10.17
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  •  
     
    Flødeboller
    Start: 02.12.17
    lørdag 09:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 09.12.17
    lørdag 09:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 07.11.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 26.10.17
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Fold dit eget julepynt
    Start: 05.11.17
    søndag 09:00
    Katharina Andrea Voetmand
    Tjele, Creative Papir
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 03.11.17
    fredag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 01.12.17
    fredag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Fuglefoderhus i pil
    Start: 25.11.17
    lørdag 09:30
    Charlotte Ramsing
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 25.11.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 28.10.17
    lørdag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 18.11.17
    lørdag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 02.12.17
    lørdag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Førstehjælp til baby
    Start: 03.11.17
    fredag 09:30
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Glaskunst
    Start: 11.11.17
    lørdag 09:00
    Lone Bang Holm
    Løgstrup, Glasværkstedet
  • @navn
     
    Google - Gmail, Drev, Docs og Fotos
    Start: 25.10.17
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for begyndere og let øvede
    Start: 30.10.17
    mandag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 15.11.17
    onsdag 18:30
    Bo Hansen
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Knud-Erik Jensen
    Møldrup, Møldrup Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Tove Ditlevsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Jule-blomsterbinding
    Start: 22.11.17
    onsdag 18:30
    Jonna Jepsen
    Stoholm Jyll, Kornblomsten
  • @navn
     
    Jule-blomsterbinding
    Start: 21.11.17
    tirsdag 18:30
    Jonna Jepsen
    Stoholm Jyll, Kornblomsten
  • @navn
     
    Julebuketter og juledekorationer
    Start: 21.12.17
    torsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Juledekorationer og meget mere
    Start: 14.11.17
    tirsdag 18:30
    Lene Bonne Rasmussen
    Tjele, Kronhoy Design
  • @navn
     
    Juledekorationer og meget mere
    Start: 28.11.17
    tirsdag 18:30
    Lene Bonne Rasmussen
    Tjele, Kronhoy Design
  • @navn
     
    Kom i bund med dit garnlager og strik det du ønsker dig.
    Start: 08.11.17
    onsdag 18:30
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Krigen indeni
    Start: 26.10.17
    torsdag 19:00
    Matilde Kimer
    Karup J, Karup Bio
  • @navn
     
    Maleri og farvelære
    Start: 28.10.17
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og farvelære - fortsættere
    Start: 11.11.17
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleworkshop
    Start: 05.11.17
    søndag 10:00
    Gitte Livoni Pehrson
    Tjele, Galleri Livoni
  • @navn
     
    MediYoga for begyndere og let øvede
    Start: 30.10.17
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for sclerose-ramte
    Start: 31.10.17
    tirsdag 15:15
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patchwork
    Start: 17.11.17
    fredag 18:30
    Britta Karna Nielsen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Pilates og meditation
    Start: 10.11.17
    fredag 15:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pileflet
    Start: 04.11.17
    lørdag 09:00
    Anna Mortensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Skrot-engleaften med ost og rødvin
    Start: 05.12.17
    tirsdag 19:00
    Helle Bovbjerg
    Viborg, Helle Bovbjergs Værksted
  • @navn
     
    Smartphone/Tablet - android
    Start: 06.11.17
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Strik dig glad
    Start: 30.10.17
    mandag 16:45
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Strikkede vanter
    Start: 11.11.17
    lørdag 09:30
    Lotte Mirsal
    Kjellerup, Blicheregnens Museum
  • @navn
     
    Strikkeworkshop: Vævestrik
    Start: 07.11.17
    tirsdag 18:30
    Margrethe Seiersen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Sy dit eget undertøj
    Start: 28.10.17
    lørdag 09:00
    Lis Lundholm
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tag patent på dit strik
    Start: 25.11.17
    lørdag 14:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Tasker, punge, og beholdere i genbrugsmaterialer
    Start: 18.11.17
    lørdag 10:00
    Hanne Holtzmann
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Træskæring
    Start: 28.10.17
    lørdag 09:00
    Jonas Suk Nielsen
    Kjellerup, Jagthytten
  • @navn
     
    Tunesisk hækling for begyndere
    Start: 30.10.17
    mandag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Vedligehold din PC
    Start: 15.11.17
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Videre med digitale billeder
    Start: 22.11.17
    onsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Weekend med klassisk tegning
    Start: 28.10.17
    lørdag 10:00
    Elly Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - sådan gør du
    Start: 20.11.17
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Workshop: De Fem Tibetanere
    Start: 11.11.17
    lørdag 10:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga - efterfødsel
    Start: 30.10.17
    mandag 10:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding i vand
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Akvarel
    tirsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel
    onsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    mandag 19:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    tirsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    onsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    torsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    tirsdag 09:00
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    tirsdag 10:30
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    mandag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    fredag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    mandag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Buketter og dekorationer med friske blomster
    tirsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Bækkenbunds træning
    tirsdag 16:15
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    mandag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    tirsdag 18:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 14:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 16:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 09:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    tirsdag 16:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, AL-Huset Kjellerup
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    fredag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 18:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    torsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 17:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    tirsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    onsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere
    onsdag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Det lille tekstil-værksted
    mandag 13:30
    Ketti Månsson Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Drømmen er en hest
    tirsdag 19:00
    Maj-Britt Carter og Christina Nielsen
    Viborg, Hippo-Logisk Træning
  • @navn
     
    Energitræning for KOL og Osteoporose patienter
    torsdag 13:00
    Rasmus Yeoman
    Kjellerup, Kjellerup Fysioterapi og Træning
  • @navn
     
    Energitræning for osteoporose patienter
    tirsdag 13:00
    Rasmus Yeoman
    Kjellerup, Kjellerup Fysioterapi og Træning
  • @navn
     
    Engelsk begyndere 2
    onsdag 11:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for begyndere
    tirsdag 10:00
    Else Wittendorff Uhrskov
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Engelsk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 16:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 1
    tirsdag 17:00
    Heidi Diane Gydesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    onsdag 13:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    onsdag 15:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk begyndere 1
    torsdag 19:15
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 1
    torsdag 17:30
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk konversation
    onsdag 18:00
    Dorota Antosiewicz Høy
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    FVU Dansk - mandag kl. 12.00-14.30
    mandag 12:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    FVU Dansk - torsdag kl. 9.00-11.30
    torsdag 09:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Gourmet aften på Pøt Mølle
    tirsdag 17:00
    Mikkel Nesbit Andersen
    Hammel, Pøt Mølle
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    onsdag 19:00
    Ulrik Bach Andersen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    onsdag 17:00
    Ulrik Bach Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hensyntagende pilates
    mandag 13:30
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækleworkshop - 2 dage
    lørdag 10:00
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede
    tirsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    torsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    iPhone for begyndere
    tirsdag 16:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT og dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    onsdag 16:30
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 2/fortsættere 1
    mandag 17:00
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk fortsættere 2
    onsdag 18:15
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    onsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 16:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 18:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    torsdag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    torsdag 16:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    tirsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 19:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    tirsdag 17:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Jagtkursus
    tirsdag 19:00
    Henrik Rothmann
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Klaver
    tirsdag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Klaver
    mandag 17:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Knipling
    tirsdag 09:30
    Karen Margrethe Vestergaard
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Lav din egen hjemmeside
    tirsdag 19:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Lungetræning
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    torsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Stoholm Jyll, Benefit Stoholm
  • @navn
     
    Lær at lave en fotobog
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Maleri og komposition
    onsdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Mindful yoga
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    mandag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Morgen-motion
    mandag 09:00
    Vibeke Møller
    Skals, Skals Hallen
  • @navn
     
    Motion for kræftramte
    tirsdag 18:00
    Carina Guldbrand Jensen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion for mænd
    onsdag 16:30
    Brian Plougmann Jensen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd
    mandag 16:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd - seniorer
    mandag 14:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion i vand
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Møbelpolstring
    lørdag 09:00
    Marie Konradi
    Silkeborg, Balleskolen
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    tirsdag 17:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    torsdag 18:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 16:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    mandag 17:30
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 17:35
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Pilates 50+
    mandag 14:40
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for mænd
    tirsdag 19:15
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for øvede
    mandag 18:45
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 09:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Porcelæns- og glasmaling
    onsdag 09:00
    Bente Vig Laursen
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  • @navn
     
    Rigtige mænd laver mad!
    mandag 18:00
    Tinne Rask Ferguson
    Rødkærsbro, Rødkærsbro Skole
  •  
     
    Ryg, nakke, skulder træning
    torsdag 19:00
    Nanna Trier Nørskov
    Ulstrup, Ulstruphallerne
  • @navn
     
    Ryg/nakke/skulder træning
    onsdag 16:30
    Simon Nygaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    tirsdag 17:45
    Trine Svolgaard Vissing
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Rytter yoga
    torsdag 19:00
    Maj-Britt Mikkelsen Carter
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    tirsdag 09:00
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    tirsdag 10:05
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    mandag 16:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    mandag 16:30
    Ole Krabbe
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Slægtsforskning
    torsdag 09:30
    Ragna Kolind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    torsdag 19:00
    Ajla Rekovic
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    torsdag 17:15
    Ajla Rekovic
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Stenhugning
    mandag 12:30
    Johan W. Kallmayer
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  •  
     
    Så syng da
    mandag 16:00
    Anna-Grethe Overgaard Mikkelsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tegning og akvarel
    torsdag 10:00
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Tysk mellemniveau 3
    mandag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 16:30
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 17:15
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:00
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:45
    Hanne Glintborg
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 19:30
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 20:15
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Windows 10 - sådan gør du
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere
    mandag 14:15
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere og let øvede
    onsdag 18:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga
    mandag 19:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 14:30
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 18:15
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga 60+
    torsdag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    torsdag 10:30
    Gerda Blaabjerg Larsen
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Zumba
    torsdag 18:00
    Anita Mogensen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
  • @navn
     
    Zumba for pluspiger
    tirsdag 17:30
    Lis Pedersen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Tilbud om GRATIS førstehjælpskursus

Med støtte fra Trygfonden kan LOF nu tilbyde GRATIS førstehjælpskurser i landområderne i Viborg Kommune. Benyt tilbuddet og vær med til at redde liv.

Kalender