• @navn
     
    Abstrakt maleri - ugekursus
    Start: 11.06.18
    mandag 10:00
    Leila Andersen
    Løgstrup, Leila Andersens Værksted
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    Start: 03.04.18
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    Start: 09.01.18
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 24.01.18
    onsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 23.01.18
    tirsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel - 1 lørdag
    Start: 17.03.18
    lørdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 22.01.18
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 09.04.18
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 29.01.18
    mandag 09:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bag det gode brød
    Start: 07.02.18
    onsdag 17:00
    Britt Brøchner-Nielsen
    Skive, Søndergaard-Vroue Gårdbutik
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beklædningssyning
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beskæring
    Start: 08.04.18
    søndag 10:00
    Erling Mikkelsen
    Bjerringbro, Haven i Borre
  • @navn
     
    Beskæring
    Start: 21.04.18
    lørdag 10:00
    Erling Mikkelsen
    Skals, Haven i Skals
  • @navn
     
    Besøg på Frederiks Friplejehjem
    Start: 14.03.18
    onsdag 17:00
    Suzanne Helms
    Karup J, Frederiks Friplejehjem
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:30
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 08.01.18
    mandag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 12.01.18
    fredag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevægelse og afspænding
    Start: 30.01.18
    tirsdag 10:15
    Jeanette Stæhr Bertelsen
    Møldrup, Sundhedsattelitten Møldrup/Toftegården
  • @navn
     
    Bind buketter med udgangspunkt i naturens materialer
    Start: 05.05.18
    lørdag 13:00
    Helle Leisgaard
    Silkeborg, Fine Fund
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Påskedekorationer
    Start: 13.03.18
    tirsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Utraditionel borddækning
    Start: 27.02.18
    tirsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Brændenældepesto, skvalderkålstærte mm.
    Start: 21.04.18
    lørdag 09:30
    Pia Vesterager
    Karup J, Grønhøj Kro
  • @navn
     
    Buketter
    Start: 08.03.18
    torsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Bækkenbunds træning
    Start: 23.01.18
    tirsdag 16:00
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 25.02.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 18.03.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 22.04.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 06.05.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 21.03.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 14.03.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Skals, Skals Skole
  • @navn
     
    Core-træning
    Start: 25.01.18
    torsdag 16:30
    Rikke Nybo Nørgaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Croquis-tegning
    Start: 20.04.18
    fredag 18:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    Start: 08.01.18
    mandag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    Start: 08.01.18
    mandag 14:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    Start: 08.01.18
    mandag 16:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, AL-Huset Kjellerup
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 03.01.18
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 05.01.18
    fredag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 08.01.18
    mandag 17:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 16.01.18
    tirsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 16.01.18
    tirsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 17.01.18
    onsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 17.01.18
    onsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 17.01.18
    onsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere
    Start: 26.01.18
    fredag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere - let øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dekorationer med løgplanter og dørkranse med løg
    Start: 27.02.18
    tirsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - Gourmetburger uden kød
    Start: 26.02.18
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - Meze tapas
    Start: 09.04.18
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det Grønne køkken - Påskebrunch
    Start: 12.03.18
    mandag 17:30
    Yasmin Khalil
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Det lille tekstil-værksted
    Start: 08.01.18
    mandag 13:30
    Ketti Månsson Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dobbeltstrik - to sider af samme sag
    Start: 03.03.18
    lørdag 14:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 25.01.18
    torsdag 09:45
    Nicoline Toft Bro
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 15.03.18
    torsdag 09:45
    Nicoline Toft Bro
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 17.05.18
    torsdag 09:45
    Nicoline Toft Bro
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Energitræning for KOL og Osteoporose patienter
    Start: 25.01.18
    torsdag 13:00
    Rasmus Yeoman
    Kjellerup, Kjellerup Fysioterapi og Træning
  • @navn
     
    Energitræning for KOL og osteoporose patienter - sommerhold
    Start: 24.04.18
    tirsdag 13:00
    Rasmus Yeoman
    Kjellerup, Kjellerup Fysioterapi og Træning
  • @navn
     
    Energitræning for osteoporose patienter
    Start: 23.01.18
    tirsdag 13:00
    Rasmus Yeoman
    Kjellerup, Kjellerup Fysioterapi og Træning
  • @navn
     
    Engelsk begyndere 2
    Start: 24.01.18
    onsdag 11:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for begyndere
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:30
    Else Wittendorff Uhrskov
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Engelsk for ordblinde - Viborg
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    Start: 23.01.18
    tirsdag 17:00
    Heidi Diane Gydesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    Start: 24.01.18
    onsdag 13:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    Start: 31.01.18
    onsdag 15:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    Start: 23.01.18
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 02.05.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Skals, Skals Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 11.04.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 25.04.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 16.05.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Ulstrup, Ulstrup Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 28.02.18
    onsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Fransk begyndere 1
    Start: 23.01.18
    tirsdag 19:00
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk begyndere 2
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:15
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 2
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:30
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk konversation
    Start: 24.01.18
    onsdag 18:00
    Dorota Antosiewicz Høy
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    FVU Dansk - mandag kl. 12.00-14.30
    Start: 22.01.18
    mandag 12:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    FVU Dansk - torsdag kl. 9.00-11.30
    Start: 25.01.18
    torsdag 09:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 16.12.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 27.01.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 24.02.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 24.03.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 23.06.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 26.05.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 21.04.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Førstehjælp til baby
    Start: 23.02.18
    fredag 09:30
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Guitar for let øvede
    Start: 31.01.18
    onsdag 17:00
    Ulrik Bach Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Guitar for let øvede
    Start: 31.01.18
    onsdag 19:00
    Ulrik Bach Andersen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    GUL aften med "påskeskrot"
    Start: 05.03.18
    mandag 19:00
    Helle Bovbjerg
    Viborg, Helle Bovbjergs Værksted
  • @navn
     
    Haveplanlægning - Tegn din egen have
    Start: 31.01.18
    onsdag 18:30
    Birgitte Strunge
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hensyntagende pilates
    Start: 30.01.18
    tirsdag 09:30
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Ulstrup, Ulstruphallerne
  • @navn
     
    Hensyntagende pilates
    Start: 08.01.18
    mandag 13:30
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for begyndere
    Start: 31.01.18
    onsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for begyndere
    Start: 31.01.18
    onsdag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for let øvede
    Start: 22.01.18
    mandag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    Start: 08.03.18
    torsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    iPad for begyndere
    Start: 30.01.18
    tirsdag 09:30
    Henrik Soelberg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPhone for begyndere
    Start: 30.01.18
    tirsdag 16:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT og dansk for ordblinde - Viborg
    Start: 09.01.18
    tirsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    Start: 29.01.18
    mandag 18:45
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 2
    Start: 31.01.18
    onsdag 16:30
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk fortsættere 1
    Start: 29.01.18
    mandag 17:00
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk konversation
    Start: 31.01.18
    onsdag 18:15
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 01.02.18
    torsdag 15:00
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 05.04.18
    torsdag 15:00
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 01.02.18
    torsdag 16:45
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 05.04.18
    torsdag 16:45
    Michelle Nardone
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Knud-Erik Jensen
    Møldrup, Møldrup Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Tove Ditlevsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Julebuketter og juledekorationer
    Start: 21.12.17
    torsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Keramik - et forløb med tre forskellige slags ler
    Start: 16.01.18
    tirsdag 19:00
    Helle Bovbjerg
    Viborg, Helle Bovbjergs Værksted
  • @navn
     
    Klaver
    Start: 23.01.18
    tirsdag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Klaver
    Start: 22.01.18
    mandag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    KOL / Lungetræning
    Start: 23.01.18
    tirsdag 09:15
    Rikke Nybo Nørgaard
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    KOL / Lungetræning
    Start: 03.04.18
    tirsdag 09:15
    Rikke Nybo Nørgaard
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Kom i bund med dit garnlager, og strik det, du ønsker dig.
    Start: 03.03.18
    lørdag 10:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Kom i bund med dit stoflager
    Start: 10.03.18
    lørdag 10:00
    Hanne Holtzmann
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Kursus i CD-ORD for forældre
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Lav din egen hjemmeside
    Start: 30.01.18
    tirsdag 19:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Lav din egen langbue
    Start: 20.04.18
    fredag 18:00
    Sarunas Lapenas
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 21.02.18
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 22.02.18
    torsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 21.02.18
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Stoholm Jyll, Benefit Stoholm
  • @navn
     
    Lær at lave en fotobog
    Start: 07.03.18
    onsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Læsehest-kursus for børn 10 - 12 år
    Start: 02.07.18
    mandag 08:30
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Maleri og farvelære
    Start: 03.03.18
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og farvelære - fortsættere
    Start: 10.03.18
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og komposition
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    MediYoga for begyndere og let øvede
    Start: 22.01.18
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    MediYoga for begyndere og let øvede
    Start: 09.04.18
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 25.01.18
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 25.01.18
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 22.01.18
    mandag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful Yoga Workshop
    Start: 14.01.18
    søndag 11:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Mixed media - Fortælling med collage
    Start: 10.02.18
    lørdag 10:00
    Vibsen Brandi
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Morgen Qi Gong
    Start: 31.01.18
    onsdag 08:35
    Per Saval
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Morgen-motion
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Vibeke Møller
    Skals, Skals Hallen
  • @navn
     
    Motion for kræftramte
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:15
    Carina Guldbrand Jensen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 03.04.18
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Møbelpolstring
    Start: 13.01.18
    lørdag 09:00
    Marie Konradi
    Silkeborg, Balleskolen
  • @navn
     
    Naturfarvede påskeæg
    Start: 17.03.18
    lørdag 10:00
    Pia Vesterager
    Karup J, Grønhøj Kro
  • @navn
     
    Osteoporose træning
    Start: 25.01.18
    torsdag 15:00
    Rikke Nybo Nørgaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Osteoporose træning
    Start: 05.04.18
    torsdag 15:00
    Rikke Nybo Nørgaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Papirstøbning
    Start: 21.04.18
    lørdag 13:00
    Helle Leisgaard
    Silkeborg, Fine Fund
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    Start: 20.02.18
    tirsdag 17:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    Start: 22.02.18
    torsdag 18:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    Start: 01.05.18
    tirsdag 17:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Personlig stil og den optimale garderobe
    Start: 22.02.18
    torsdag 19:00
    Janni Skjødt
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:35
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 24.01.18
    onsdag 16:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 22.01.18
    mandag 17:30
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Pilates 50+
    Start: 22.01.18
    mandag 14:40
    Kristina Dahl Allentoft
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for mænd
    Start: 24.01.18
    onsdag 19:00
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for øvede
    Start: 22.01.18
    mandag 18:45
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    Start: 22.01.18
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup - sommerhold
    Start: 07.05.18
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 18.01.18
    torsdag 09:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates og meditation
    Start: 26.01.18
    fredag 15:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates og meditation
    Start: 23.02.18
    fredag 15:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates og meditation
    Start: 23.03.18
    fredag 15:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates og meditation
    Start: 20.04.18
    fredag 15:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pileflet
    Start: 03.02.18
    lørdag 09:30
    Anne Mette Hvidaa Hjørnholm
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Pileflet
    Start: 10.02.18
    lørdag 09:30
    Anne Mette Hvidaa Hjørnholm
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Porcelæns- og glasmaling
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Bente Vig Laursen
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  • @navn
     
    Påskedekorationer
    Start: 21.03.18
    onsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Påskedekorationer
    Start: 22.03.18
    torsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Raku-keramik
    Start: 10.04.18
    tirsdag 18:30
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Raku-keramik
    Start: 07.04.18
    lørdag 09:00
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Rigtige mænd laver mad!
    Start: 22.01.18
    mandag 18:00
    Tinne Rask Ferguson
    Rødkærsbro, Rødkærsbro Skole
  •  
     
    Ryg, nakke, skulder træning
    Start: 31.01.18
    onsdag 20:00
    Mette Madsen
    Ulstrup, Ulstruphallerne
  •  
     
    Ryg, nakke, skulder træning
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:00
    Nanna Trier Nørskov
    Ulstrup, Ulstruphallerne
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    Start: 23.01.18
    tirsdag 17:45
    Trine Svolgaard Vissing
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Rytter yoga
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:00
    Maj-Britt Mikkelsen Carter
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:05
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Slægtsforskning
    Start: 01.02.18
    torsdag 09:30
    Ragna Kolind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    SMART træning
    Start: 30.01.18
    tirsdag 09:00
    Jeanette Stæhr Bertelsen
    Møldrup, Sundhedsattelitten Møldrup/Toftegården
  • @navn
     
    Smartphone/Tablet - android
    Start: 26.02.18
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Sommer akvarel
    Start: 25.06.18
    mandag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 02.07.18
    mandag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 03.07.18
    tirsdag 09:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 03.07.18
    tirsdag 12:00
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 03.07.18
    tirsdag 14:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 02.07.18
    mandag 09:30
    Pia Vesterager
    Karup J, Grønhøj Kro
  •  
     
    Sommerferieaktivitet uge 27
    Start: 04.07.18
    onsdag 09:30
    Anders Kiiehn Hansen
    Karup J, Grønhøj Kro
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:15
    Agnete Troensegaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 2
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:00
    Agnete Troensegaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spirende forår
    Start: 06.03.18
    tirsdag 18:30
    Jonna Jepsen
    Stoholm Jyll, Kornblomsten
  •  
     
    Strikning for begyndere og øvede
    Start: 30.01.18
    tirsdag 19:00
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Sund ryg
    Start: 21.02.18
    onsdag 17:00
    Simon Nygaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Sy din egen kjole, bukser eller trøje i jersey- og strækstof
    Start: 03.02.18
    lørdag 10:00
    Hanne Holtzmann
    Kjellerup, Kjellerup Skole
  • @navn
     
    Sy dit eget undertøj
    Start: 20.01.18
    lørdag 09:00
    Lis Lundholm
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Søen rundt
    Start: 10.04.18
    tirsdag 09:30
    Birthe Pedersen
    Viborg, sØnæs
  •  
     
    Så syng da
    Start: 22.01.18
    mandag 16:15
    Anna-Grethe Overgaard Mikkelsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tegning og akvarel
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Træskulptur med motorsav
    Start: 17.03.18
    lørdag 09:00
    Jonas Suk Nielsen
    Kjellerup, Jagthytten
  • @navn
     
    Tunesisk hækling
    Start: 22.01.18
    mandag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Turist-sprog - Engelsk
    Start: 14.05.18
    mandag 10:00
    Else Wittendorff Uhrskov
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Turist-sprog - Fransk
    Start: 14.05.18
    mandag 10:00
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Turist-sprog - Græsk
    Start: 14.05.18
    mandag 10:00
    Lamprini Koleidou
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Turist-sprog - Italiensk
    Start: 14.05.18
    mandag 10:00
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Turist-sprog - Tysk
    Start: 14.05.18
    mandag 10:00
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk begyndere 1
    Start: 30.01.18
    tirsdag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk mellemniveau 3
    Start: 29.01.18
    mandag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 19:30
    Marie Munk
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 20:15
    Marie Munk
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 20:15
    Marie Munk
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 18:00
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 18:45
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 19:30
    Marie Munk
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 16:30
    Underviser Ved LOF Midtjylland
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 16:30
    Underviser Ved LOF Midtjylland
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 08.01.18
    mandag 17:15
    Underviser Ved LOF Midtjylland
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 17:15
    Underviser Ved LOF Midtjylland
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 18:45
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 09.04.18
    mandag 18:00
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  •  
     
    Vedligehold din PC
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Videre med digitale billeder
    Start: 31.01.18
    onsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - sådan gør du
    Start: 22.01.18
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Workshop - Iyengar Yoga for løbere
    Start: 03.02.18
    lørdag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Workshop - Iyengar Yoga med stol
    Start: 03.03.18
    lørdag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere
    Start: 22.01.18
    mandag 14:15
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere og let øvede
    Start: 24.01.18
    onsdag 18:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 14:30
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 05.04.18
    torsdag 14:30
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 09.04.18
    mandag 19:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 25.01.18
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 25.01.18
    torsdag 18:15
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga - efterfødsel
    Start: 29.01.18
    mandag 10:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga - sommerhold
    Start: 03.05.18
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga 60+
    Start: 25.01.18
    torsdag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    Start: 18.01.18
    torsdag 10:30
    Gerda Blaabjerg Larsen
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:30
    Anita Mogensen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding i vand
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    fredag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Skals, Skals Skole
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    tirsdag 18:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    tirsdag 16:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, AL-Huset Kjellerup
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 18:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere
    onsdag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk begyndere 2
    onsdag 11:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 16:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    onsdag 13:00
    Hilary Jane Siegfredsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede
    tirsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT og dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    onsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 16:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 18:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    torsdag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    torsdag 16:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    tirsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 19:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    tirsdag 17:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Jagtkursus
    tirsdag 19:00
    Henrik Rothmann
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    onsdag 18:30
    Bo Hansen
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    Lungetræning
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Stoholm Jyll, Benefit Stoholm
  • @navn
     
    Mindful yoga
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    mandag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Motion i vand
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    tirsdag 17:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    torsdag 18:30
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 16:30
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 17:35
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for mænd
    tirsdag 19:15
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    tirsdag 17:45
    Trine Svolgaard Vissing
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere
    mandag 14:15
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere og let øvede
    onsdag 18:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 18:15
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga 60+
    torsdag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    torsdag 10:30
    Gerda Blaabjerg Larsen
    Viborg, LOF-Midtjylland
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Tilbud om GRATIS førstehjælpskursus

Med støtte fra Trygfonden kan LOF nu tilbyde GRATIS førstehjælpskurser i landområderne i Viborg Kommune. Benyt tilbuddet og vær med til at redde liv.

Kalender