• @navn
     
    Abstrakt maleri - ugekursus
    Start: 12.06.17
    mandag 10:00
    Leila Andersen
    Løgstrup, Leila Andersens Værksted
  • @navn
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 01.05.17
    mandag 19:00
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 06.05.17
    lørdag 10:00
    Gunhild Velling
    Thorsø, Gunhild Velling
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 21.05.17
    søndag 10:00
    Gunhild Velling
    Thorsø, Gunhild Velling
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 19.05.17
    fredag 15:00
    Marianne Krarup Møller
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 05.05.17
    fredag 15:00
    Marianne Krarup Møller
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere
    Start: 02.05.17
    tirsdag 19:15
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere
    Start: 30.05.17
    tirsdag 18:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 04.05.17
    torsdag 09:30
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 16.05.17
    tirsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Fold dit eget julepynt
    Start: 05.11.17
    søndag 09:00
    Katharina Andrea Voetmand
    Tjele, Creative Papir
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ yoga
    Start: 19.05.17
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 03.06.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 24.06.17
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 06.05.17
    lørdag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Maleri - billedgennemgang og malearbejde
    Start: 06.05.17
    lørdag 09:00
    Rigmor Bak Frederiksen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 03.05.17
    onsdag 16:30
    Brian Plougmann Jensen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    Start: 08.05.17
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Sommer akvarel
    Start: 26.06.17
    mandag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Stenhugning
    Start: 06.05.17
    lørdag 09:30
    Sven Beyer Andersen
    Silkeborg, Beyers Atelier
  • @navn
     
    Yoga for gravide
    Start: 16.05.17
    tirsdag 19:15
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 04.05.17
    torsdag 18:00
    Anita Mogensen
    Bjerringbro, Fristedet Enggården
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding i vand
    tirsdag 15:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Babyrytmik
    mandag 09:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    mandag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    onsdag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  • @navn
     
    Dansk for ordblinde - Bjerringbro
    tirsdag 18:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Bjerringbro, Gudenåhuset
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 14:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    mandag 16:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 09:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Hammel
    tirsdag 12:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Hammel, Kulturhuset Inside
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, Arena Midt
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Kjellerup
    tirsdag 15:45
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Kjellerup, AL-Huset Kjellerup
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    mandag 17:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 18:15
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    onsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    torsdag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    torsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Dansk for ordblinde - Viborg
    fredag 09:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 16:30
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 1
    onsdag 17:45
    Martin Bruun Møller
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk konversation
    tirsdag 18:00
    Martin Bruun Møller
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT for ordblinde - Viborg
    torsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    IT og dansk for ordblinde - Viborg
    tirsdag 12:00
    Ordblindelærer ved LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    mandag 16:30
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 2
    mandag 18:30
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk fortsættere 2
    onsdag 18:15
    Claudio Caputo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 16:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    mandag 18:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    onsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    fredag 10:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    torsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    tirsdag 15:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - blid
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 17:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    onsdag 19:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    tirsdag 17:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    onsdag 18:30
    Bo Hansen
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    mandag 19:00
    Knud-Erik Jensen
    Møldrup, Møldrup Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    mandag 19:00
    Aksel Hegelund Kær
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Mindful yoga
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga - blid
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Morgen-motion
    mandag 09:00
    Vibeke Møller
    Skals, Skals Hallen
  • @navn
     
    Motion for kræftramte
    tirsdag 18:00
    Carina Guldbrand Jensen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    tirsdag 16:15
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 16:30
    Susanne Engbirk Grud
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    onsdag 17:35
    Susanne Engbirk Grud
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    mandag 17:30
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates for øvede
    mandag 18:45
    Louise Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Kjellerup Hallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 09:00
    Lotte Mirsal
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Raku-keramik
    lørdag 09:00
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Raku-keramik
    tirsdag 19:00
    Birgit Kvorning
    Løgstrup, Birgit Kvornings Keramikværksted
  • @navn
     
    Ryg/nakke/skulder træning
    tirsdag 19:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryghold med fysioterapeut
    tirsdag 17:45
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    tirsdag 09:30
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    mandag 16:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    tirsdag 15:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    mandag 16:30
    Line Klitgaard Nøhr
    Viborg, Blichergaarden
  • @navn
     
    Tysk fortsættere 2
    mandag 18:15
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk mellemniveau 3
    mandag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 16:30
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:00
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 20:15
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 19:30
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 18:45
    Henriette Kjær
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    mandag 17:15
    Helle Gadegaard
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jacobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga - efterfødsel
    mandag 10:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    torsdag 10:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF-Midtjylland
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.